Už jen 1 555 Kč do dopravy zdarma

Zvlhčovač vzduchu s osvětlením a zásobníkem na vonné esence U200

doprava zdarma
Kód produktu: U200
Firma Boneco, lídr evropského trhu v oblasti zvlhčování vzduchu, představila zcela novou řadu ultrazvukových zvlhčovačů vzduchu. zobrazit více
Výrobce:
Boneco
Dostupnost:
Na objednávku do 5-7 pracovních dnů (0)
2 390 Kč

 

BONECO U200 se může pochlubit vítězstvím v prestižní soutěži „Red Dot Award“ za design. Vývojáři ale nemysleli jenom na skvělý vzhled, samozřejmostí je také snadné používání a čištění. Zvlhčovač je vhodný do všech prostorů s plochou do 50 m², výkon je možné regulovat díky speciálnímu ovládacímu knoflíku, a to až do maximálního výkonu 300 ml/hod.

Parfemaci vzduchu lze provádět pomocí malého zásobníku na zadní straně přístroje. Do zásobníku se vloží kousek látky, vaty nebo kosmetický tampón, nakape se několik kapek oblíbené substance a ta se uvolňuje při provozu zvlhčovače. Použít můžete libovolný přírodní nebo éterický olej.

Zásobník vody s objemem 3,5 litru je snadno přístupný, doplnění vody je jednoduché a snadné. Kontrola množství vody v zásobníku je možná přes průzor v čelní straně zvlhčovače. Při provozu zvlhčovače je zásobník vody prosvícen modrým světlem, umožňuje to snadnou kontrolu hladiny vody v zásobníku. Toto osvětlení je možné vypnout. V případě, že dojde voda, se prosvětlení změní na červenou barvu, kterou není možné vypnout.

Vlastnosti Boneco U200:

  • Vhodný pro místnosti do 50 m²
  • Ekonomický provoz
  • Průhledný, snadno plnitelný zásobník
  • Snadná obsluha i údržba díky ovládacímu knoflíku
  • Automatické vypnutí při vyprázdnění vodní nádrže
  • Kvalitní komponenty s dlouhou životností
  • Zásobník aroma esencí
  • Součástí balení:

Stříbrná ionizační tyčinka A7017 – zaručuje hygienickou nezávadnost vody. Uvolňováním iontů stříbra do vody znemožňuje život mikroorganismům. Její životnost je 1 rok. Nepracuje na základě žádné chemické reakce, její použití je zcela bezpečné a nezávadné.

A250 Aqua Pro – demineralizační patrona omezuje tvorbu vodního kamene a tím brání poškození přístroje. Aktivní uhlík absorbuje nečistoty a odstraňuje zápach z vody. Výrazně snižuje tvrdost vody.

hlučnost < 25 dB (A)
hmotnost 1,8 kg
napájení 230 V / 50 Hz
objem nádrže 3,5 litru
příkon 20 W
rozměry (dך×v) 24 × 12 × 26,3 cm
vhodný pro místnost do 50 m²
zvlhčovací výkon 300 ml/hod
výrobce BONECO Healthy Air (Švýcarsko)
kód U200

 

Hodnocení zákazníků

Zatím nikdo nehodnotil! Buďte první kdo přidá hodnocení